Makine, Kalıp ve Otomotiv sektörüne hizmet veren firmamız, kuşaktan kuşağa gelen talaşlı imalat konusundaki bilgi ve tecrübeyi de arkasına alarak 2004 yılında kurulmuştur.

2005 yılında ISO 9001, 2016 yılında ise TS EN ISO 3834-2, EN 1090-1, EN 1090-2 kalite sistemlerini alıp, konusunda uzman kadro ve yüksek teknolojisi ile yurtiçi/yurtdışında geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuş ve sektörde aranan firmalar arasına adını yazdırmıştır.

Firmamız yurtiçi/yurtdışına CNC takım tezgahlarının alt gövde/aksesuar grupları, Kalıp plakaları, Döküm kalıp plakaları, Döküm kalıp taşıyıcıları, proje bazlı firmaya özel kaynaklı fikstür ve özel amaçlı kaynaklı konstriksiyon imalatlar yapmaktadır. 

Alanında deneyimli ve profesyonel ekibiyle, kaliteli, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle bu hizmetleri kusursuz bir şekilde sunmaktadır. İmalatlarımız, üretimlerimiz ve hizmetlerimiz esnasında hızlı/pratik çözümler üreterek yurtiçi/yurtdışı piyasa beklentilerine cevap vermektedir. Teknolojinin tüm imkanlarını proseslerimizin her safhasında kullanmakta ve hizmetlerimizi sunarken sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmektedir.

Hizmetlerimiz

Tedarik Zincirimiz
Hammadde tedariği (Lazer Kesim, Oksi-Plazma Kesim, Boru, Profil, Nitelikli Plakalar/C45, 1.2738, 1.2311, 1.2312, S690QL, S700MC vs...)
Model Tedariği (Döküm Projeleri için ahşap/strafor) 
Döküm Tedariği (Pik, Sfero, Çelik, Aluminyum)
Gerilim Giderme (Isı ile)

Bünyemizde
Abkant Büküm
Kaynaklı İmalat
Gerilim Giderme (Vibrasyonlu)
Metal Kumlama
Talaşlı İmalat
Endüstriyel / Epoksi Boya
Toz Boya
CMM Ölçüm
Sevk için Ambalaj ve Paketleme