Web Sayfamıza Hoşgeldiniz

4 Kuşaklık Tecrübe ile Bugünlere.

Otomotiv, Makine ve Havacılık sektörüne hizmet veren firmamız, dört kuşaktan bu yana talaşlı imalat konusundaki bilgi ve tecrübeyi de arkasına alarak 2000 li yılların başlarında Gera Makina Kalıp Metal San. Tic. A.Ş. kurulmuştur...

Kurum Kültürümüz

Gera, taahhüt ettiği projeleri müşterisi ve iş ortakları ile yazılı olarak mutabık kaldığı şartlara, yasalara ve etik kurallara uyarak gerçekleştiren

Müşteri Odaklıyız

Bilgi ve tecrübesini paylaşan, doğru çözümler için müşterisinin doğal müşaviridir.

Üretim Kapasitemiz ( yıllık )

Otomotiv Sektörü

Otomotiv sektörüne saç kalıbı, cam kalıbı imalatı, kaynak ve montaj fikstürleri tasarım ve imalatı şeklinde hizmet vermekteyiz.

Makina ve Havacılık Sektörü

Makina ve havacılık sektörüne, vakum ve kompozit kalıp, fikstür imalatı, ve CNC Freze tezgahlarımızda özel amaçlı işleme hizmeti vermekteyiz.

Çelik Konstrüksiyon

Çelik sektöründe ihtiyaç duyulan makinaların tasarımları, kaynak, montaj ve boya dahil olmak üzere komple imalatı yapılmaktadır.

İş Aşamalarımız

faq image

Gera Makina A.Ş., müşteri talepleri ve işletme maliyet analizleri doğrultusunda sistem seçimi yaparak, proje çalışmalarına bünyesinde oluşturduğu deneyimli mühendis kadrosuyla hazırlayıp müşterilerine sunmaktadır.

Gera Makina A.Ş., yaptığı tüm işlerde proje mühendilsiği hizmeti de vermektedir. Küçük boyutlu işlerden büyük kapasiteli işlere kadar imalat ve montaj için gerekli olabilecek 2 boyutlu ve 3 boyutlu proje sunumları ve tüm proje hesap ve çizimlerini uluslarası standartlarda hazırlayarak uygulamaya geçmektedir.

Gera Makina A.Ş., uygulamakta olduğu projelerde kullanılacak olan malzemeleri ulusal ve uluslararası firmalardan, dünya standartlarına ve proje kriterlerine uygun olacak şekilde en kısa sürede temin etmektedir. Gelen tüm malzemelerin giriş kalite kontrolleri yapılarak ilgili şantiyelere sevki sağlanır.

Gera Makina A.Ş., aldığı bütün taahhüt çalışmalarına başarıyla uygulamaya geçirmiş, yaptığı sistemlerin sorunsuz işlemesini sağlamış ve müşterinin güvenle kullanımına garanti vermiştir. Faaliyetlerinde,  ISO 9001,  TS EN ISO 3834-2, EN 1090-1, EN 1090-2 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uyum göstererek tecrübeli makina mühendisleri, kısım şefleri, uluslararası sertifikalı kaynakçıları, mesleğinde uzman ve deneyimli saha elemanlarıyla kalitesinden ödün vermeden ve iş güvenlik kurallarına uyarak CE Belgeli takım ve makinalarla 
müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Gera Makina A.Ş., bitirmiş olduğu tüm işlerin performans testlerini uluslararası test standartlarında yaparak ve işletme şartlarını kontrol ederek sistemi en verimli ve güvenli bir şekilde devreye almaktadır. Böylece devreye alınan sistem, tesisin öngörülen enerji maliyetlerine uygun olarak çalışmasını sağlamaktadır. Yapılan tesis, müşteriye teslim edilmeden önce tesisin verimli olarak işletilmesi için sorumlularına eğitimler vermekte ve tesis ile ilgili tüm yapılan işlemlerin as built projeleri çizilerek teslim edilmektedir.

Gera'yı Yakından Tanıyın

Tüm projelerinizde güvenilir ortağınız

Gera Makina Kalıp Metal San. Tic. A.Ş., müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek amacına uygun sistemler tasarlar. Sonraki aşamalarında müşteriye soru ve sorunlarında her zaman destek olur.

  • Lider şirket olmak hedefimizdir
  • Kararlılık işimizde temel yaklaşımdır
  • İşimizi büyütmeyi sizinle öğreniriz
  • İşletmeniz için profesyonel çözümler